9/13
Baudų metimai
60%
6/10

Namuose rungtyniavę „Celtics“ (38-16) po atkaklios kovos 141:133 (30:32, 30:26, 31:29, 23:27, 13:13, 14:6) palaužė Los Andželo „Clippers“ (37-18) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose įspūdingą pasirodymą surengęs Jaysonas Tatumas pelnė 39 taškus (9/13 dvit., 5/10 trit., 6/10 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą bei 4 sykius suklydo.

„Clippers“ gretose ryškiausiai spindėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs Lou Williamsas, kurio sąskaitoje – 35 taškai (11/24 dvit., 3/9 trit., 4/6 baudos), 8 rezultatyvūs perdavimai, 6 atkovoti bei 1 perimtas kamuolys, 2 blokai ir 3 klaidos.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės, Tatumas surinko 5 taškus paeiliui ir „Celtics“ pirmavo 114:111. Vis tik, likus 46,8 sek., Marcusas Morrisas smeigė tritaškį bei rezultatą išlygino – 114:114.

Paskutinė ataka priklausė Bostono ekipai, tačiau Kemba Walkerio metimas tikslo nepasiekė ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Jį sėkmingiau pradėjo „Clippers“. Williamsas pataikė metimą viena ranka, Morrisas smeigė dar vieną tolimą metimą ir, likus 2 min. 37 sek., svečiai pirmavo 122:118. Vis tik Marcusas Smartas atsakė savo tolimu metimu, o netrukus realizavo baudas ir „Celtics“ deficitas sumenko iki minimumo (123:124).

Tuomet Tatumas pataikė du dvitaškius paeiliui ir, likus 24,8 sek., iniciatyvą perėmė Bostono ekipa, kuri jau pirmavo 127:124. Tiesa, Landry Shametas nieko nelaukė ir iki pratęsimo pabaigos likus 21 sekundei, smeigė tolimą metimą bei išlygino rezultatą – 127:127.

141-133

Paskutinė ataka ir vėl priklausė šeimininkams, tačiau šįkart pro šalį skriejo Tatumo tritaškis.

Antrajame pratęsime iniciatyvą perėmė „Celtics“. Walkeris pataikė tritaškį, Smartas bei Tatumas pridėjo po dvitaškį, Gordonas Haywardas atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir 10:5 atkarpą laimėję „Celtics“ nutolo 5 taškais – 137:132.

Kitoje aikštelės pusėje Haywardas išrašė bloką Williamsui ir „Clippers“ buvo priversti taikyti tyčinių pražangų taktiką. Vis tik Haywardas realizavo visas 4 baudas bei taip įtvirtino „Celtics“ pergalę.

Bostono klubui šįkart neprireikė gausios atsarginių žaidėjų pagalbos, kurie iš 141 taško surinko viso labo 19 taškų. „Celltics“ taip pat realizavo 42 proc. tritaškių (18/43), kuomet „Clippers“ – 31 proc. (11/35).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 39 (9/13 dvit., 5/10 trit., 9 atk. kam.), Marcusas Smartas 31 (5/6 dvit., 5/14 trit.), Gordonas Haywardas 21 (3/13 dvit., 3/8 trit., 13 atk. kam.), Kemba Walkeris 19 (1/7 dvit., 4/10 trit., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Danielis Theisas 12 (5/9 dvit.).

„Clippers“: Lou Williamsas 35 (11/24 dvit., 3/9 trit., 8 rez. perd.), Kawhi Leonardas 28 (9/21 dvit., 1/6 trit., 11 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 24 (7/12 dvit., 13 atk. kam.), Landry Shametas 19 (4/8 trit.), Marcusas Morrisas 10 (2/6 trit., 8 atk. kam.).

DIENOS LYDERIAI
K. Leonard G. Antetokounmpo T. Young G. Antetokounmpo A. Davis L. James
30 11 10 3 3 6
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Andrew Bynum
„Šiuo metu man per daug sudėtinga mėgautis žaidimu dėl mano ribotų fizinių galimybių.“
26-erių metų centras kremtasi dėl traumos pasėkmių apribotos žaidimo kokybės ir svarsto apie karjeros pabaigą.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
DOMANTAS SABONIS
DONATAS MOTIEJŪNAS

Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.