• Rockets
  Magic
  130
  107
 • Pelicans
  76ers
  109
  116
 • Lakers
  Heat
  113
  110
 • Pacers
  Hawks
  110
  100
 • Hornets
  Bulls
  83
  73
 • Bucks
  Grizzlies
  127
  114
 • Warriors
  Jazz
  106
  114
 • Clippers
  Timberwolves
  124
  117
 • Knicks
  Kings
  103
  101
 • Spurs
  Suns
  Laukiama rungtynių
 • Nets
  Raptors
  Laukiama rungtynių
 • Clippers
  Bulls
  Laukiama rungtynių
 • Wizards
  Grizzlies
  Laukiama rungtynių
 • Heat
  Mavericks
  Laukiama rungtynių
 • Cavaliers
  Bucks
  Laukiama rungtynių
 • Pistons
  Rockets
  Laukiama rungtynių
 • Thunder
  Nuggets
  Laukiama rungtynių

  Šaltinis: Basketnews.lt

Duranto atsakas jo trauma besidžiaugusiems Toronto sirgaliams: „Tai bus jų paskutinis finalas“

2019-08-08 10:03
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix

Sunkią Achilo traumą besigydantis Kevinas Durantas davė pirmąjį savo interviu po persikėlimo iš „Golden State Wariors“ į Bruklino „Nets“. 30-metis puolėjas paneigė viešumoje sklandžiusias kalbas, jog neva Oklando ekipa stūmė jį sugrįžti praėjusio sezono NBA finalo serijoje su Toronto „Raptors“, bei atskeidė, kad jis pats buvo užsibrėžęs aiškią datą, kada žengs į aikštę.

„Kaip galima dėl to kaltinti „Warriors“? Po velnių, ne, – tinklalapiui „Yahoo Sports“ pareiškė Durantas. – Girdėjau, kad „Warriors“ man darė spaudimą dėl to, tačiau niekas nė neišsakė nieko panašaus reabilitacijos metu. 

Kasdien darbavausi aš ir Rickas Celebrini („Warriors“ medicinos personalo direktorius). Kai tik prasidėjo finalo serija, aš taikiausi grįžti penktajame mače. Ir taip tiesiog atsitiko. Tai – krepšinis. Šūdini dalykai nutinka. Tai nebuvo niekieno atsakomybė. Reikia judėti toliau atsispiriant nuo to šūdo, kadangi aš sugrįšiu vėl.“

Durantas Achilo sausgyslę nusiplėšė birželio 10-ąją vykusiame penktajame serijos mače Toronte. Tuomet jis į aikštę žengė po blauzdos traumos, kuri jį iš rikiuotės buvo išvedusi nuo gegužės 8-osios dvikovos Vakarų konferencijos finale su Hjustono „Rockets“.

Durantui parkritus ant parketo Toronte, o vėliau paliekant jį, „Scotiabank“ arenoje aidėjo ir džiaugsmo emocijos, kurios NBA bendruomenėje sukėlė karštas diskusijas bei daugeliui buvo nesuprantamos. 

Pats tuomet „Warriors“ atstovavęs atletas teigė neprisimentantis, ar girdėjo sąmyšį arenoje, tačiau „Raptors“ fanams neliko skolingas.

„Tai turbūt jų paskutinis finalas“, – atgal įgėlė Durantas.

„Warriors“ pasiūlymą į sutartį su „Nets“ iškeitęs dukart NBA čempionas savo sprendimą motyvavo noru persikelti kitur. Pasak krepšininko, jis nebuvo apsisprendęs anksčiau nei sportininkams yra leidžiama vesti derybas su klubais.

„Sprendimas buvo priimtas birželio 30-ąją. Būtent tą rytą. Niekada nereiškiau nepagarbos krepšiniui bandydamas koncentruotis ties savo ateitimi anksčiau laiko. Kasdien pagrinde susitelkiu ties dalykais, kurie yra svarbiausi tą dieną. Sezono metu krepšinis – numeris vienas dalykas“, – sakė Durantas. 

Naują etapą karjeroje pasitinkantis atletas vos tik pasveikęs aikštėje jėgas suvienys su kita į Brukliną atvykusia žvaigžde Kyrie Irvingu. Komanda taip pat turi augančius jaunuosius žaidėjus, vyr. trenerį Kenny Atkinsoną su šviesia ateitimi priešakyje ir daug žadantį generalinį direktorių Seaną Marksą. 

Nors pati organizacija dar niekada nėra laimėjusi NBA čempionų titulo, Durantas teigė, jog „Nets“ klubas visuomet jį traukė.

„Visada būčiau ėjęs tik į „Nets“ atsisveikinimo su „Warriors“ atveju, – atviravo jis. – Komanda turi visas reikiamas dėlionės dalis ir kūrybingą administraciją. Man patinka, kaip jie kuria organizaciją.“
DIENOS LYDERIAI
J. Harden R. Gobert M. Brogdon D. Gafford J. Butler L. James
54 15 12 6 4 8
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Pau Gasolis
„Kobe yra labiausiai darbui atsidavęs žmogus, kokį tik esu matęs. Ir net po tokios traumos jis randa savyje jėgų bendrauti su žurnalistais. Nežinau, ar aš taip sugebėčiau.“
Los Andželo „Lakers“ aukštaūgis – vienas iš daugelio, kurį šokiravo žinia apie sudėtingą Kobe Bryanto traumą.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.

 
Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.