Šaltinis: Basketnews.lt

Fantastiškai tritaškius pataikęs Bjelica sužaidė karjeros NBA rungtynes

2020-01-14 07:40
Nuotr.: AP – Scanpix

Penktąjį sezoną NBA žaidžiantis serbas Nemanja Bjelica sužaidė karjeros rungtynes, bet jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (15-25) namie paskutinę sekundę 112:114 (25:33, 27:32, 33:21, 27:28) nusileido Orlando „Magic“ (19-21) krepšininkams.

15

31-erių 209 cm ūgio Bjelica per 33 minutes pelnė 34 taškus (5/6 dvit., 8/10 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė du kamuolius.

Prieš tai Bjelica daugiausiai buvo įmetęs 30 taškų, o tai padarė 2018 metų kovo mėnesį.

Net aštuonis tritaškius pataikęs serbas taip pat pasiekė karjeros rekordą. Šį sezoną daugiau tritaškių įmetė tik aštuoni NBA krepšininkai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 77 sekundėms „Magic“ po Evano Fournier dvitaškio pirmavo 7 taškais (111:104), bet po minutės pertraukėlės „Kings“ surengė spurtą.

Bjelica įmetė tritaškį, De’Aaronas Foxas pelnė dvitaškį, o kitą ataką gynėjas baigė metimu su pražanga ir „Kings“ išvedė į priekį 112:111.

Tašką rungtynėse padėjo Aaronas Gordonas, kuris likus 1,1 sek. įmetė dvitaškį su pražanga ir išplėšė pergalę „Magic“ ekipai.

„Kings“: Nemanja Bjelica 34 (8/10 trit., 7 atk. kam.), De’Aaronas Foxas 31 (12/18 metimai, 10 rez. perd.), Marvinas Bagley 18, Buddy Hieldas 16.

„Magic“: Nikola Vučevičius 26 (15 atk. kam., 3 bl.), Evanas Fournier 25 (12/12 baudos, 6 rez. perd.), Aaronas Gordonas 19 (9 atk. kam.), Markelle’as Fultzas 16.

„Kiek suprantu, jis neima laisvadienių.“
Hjustono „Rockets“ įžaidėją stebina jo komandos draugo Donato Motiejūno darbo etika.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
DOMANTAS SABONIS
DONATAS MOTIEJŪNAS

Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.