Šaltinis: Basketnews.lt

Jamesas ir Paulas sukritikavo naująją NCAA taisyklę: „Gyvenime yra kur kas svarbesnių dalykų už diplomą“

2019-08-07 13:51
Nuotr.: AP - Scanpix

LeBronas Jamesas socialiniame tinkle „Twitter“ pirmasis pažėrė kritikos naujajai NCAA įvestai taisyklei, apibrėžiančiai agentų veiklą. Pagal naujus reikalavimus, kiekvienas, siekiantis tapti jaunųjų krepšininkų agentu, privalo ne tik išlaikyti šios specialybės testą, bet ir turėti kokį nors papildomą bakalauro laipsnio diplomą.

Chris Paul

Chris  Paul
Pozicija: PG
Amžius: 34
Ūgis: 183 cm
Svoris: 79 kg
Gimimo vieta: Šiaurės Karolina, JAV

JAV krepšinio bendruomenėje tai jau įvardyta kaip „Richo Paulo taisykle“. LeBrono agentas Paulas pastaruoju metu vis didina savo įtaką agentų pasaulyje, tačiau neturi aukštojo išsilavinimo.

„Negali ir nesustabdysi! Jie išsigandę! Niekas nesustabdys ir nepakeis šio dalyko kultūros!” – piktinosi Los Andželo „Lakers” žvaigždė.

Ką tik po mainų Oklohomos „Thunder” ekipoje atsidūręs Chrisas Paulas taip pat negailėjo kritikos šiam sprendimui.

„Absoliučiai nesutinku su šiuo NCAA sprendimu. Gyvenime yra kur kas svarbesnių dalykų už diplomą. Tai turėtų būti dar kartą persvarstyta… Neįtikėtina!” – rašė Paulas.

Naujoji taisyklė buvo įvesta po to, kai keletas perspektyvių žaidėjų dėl savo karjeros nusprendė praleisti mokslus koledže.

Pavyzdžiui, Dariusas Bazley, kurį šių metų NBA naujokų biržoje 23-tuoju šaukimu pasirinko „Thunder” komanda, prieš biržą nusprendė metus praleisti be mokslų. NBA naujoko agentu tapo tas pats Richas Paulas, kurio dėka Bazley pasirašė septynerių metų sutartį su „New Balance“ prekės ženklu.

Richas Paulas taip pat yra Anthony Daviso, Beno Simmonso, Draymondo Greeno ir Erico Bledsoe, Johno Wallo agentas.
DIENOS LYDERIAI
K. Thompson D. Green D. Green D. Green D. Green D. Green
30 19 13 2 3 8
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Jeremy Lin
„Kiek suprantu, jis neima laisvadienių.“
Hjustono „Rockets“ įžaidėją stebina jo komandos draugo Donato Motiejūno darbo etika.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.

 
Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.