• Rockets
  Magic
  130
  107
 • Pelicans
  76ers
  109
  116
 • Lakers
  Heat
  113
  110
 • Pacers
  Hawks
  110
  100
 • Hornets
  Bulls
  83
  73
 • Bucks
  Grizzlies
  127
  114
 • Warriors
  Jazz
  106
  114
 • Clippers
  Timberwolves
  124
  117
 • Knicks
  Kings
  103
  101
 • Spurs
  Suns
  Laukiama rungtynių
 • Nets
  Raptors
  Laukiama rungtynių
 • Clippers
  Bulls
  Laukiama rungtynių
 • Wizards
  Grizzlies
  Laukiama rungtynių
 • Heat
  Mavericks
  Laukiama rungtynių
 • Cavaliers
  Bucks
  Laukiama rungtynių
 • Pistons
  Rockets
  Laukiama rungtynių
 • Thunder
  Nuggets
  Laukiama rungtynių

  Šaltinis: Basketnews.lt

Leonardo sprendimą gerbiantis Lowry nemėgino perkalbėti savo bendražygio

2019-08-06 17:29
Nuotr.: PA Pictures – Scanpix

Nuo sezono vidurio su atvykusiu Kawhi Leonardu Toronte jėgas suvienijęs Kyle'as Lowry galiausiai „Raptors“ gretose vėl liko vienintele pirmo ryškumo žvaigžde.

Kyle Lowry

Kyle Lowry
Komanda: JAV rinktinė
Pozicija: PG
Amžius: 33
Ūgis: 183 cm
Svoris: 93 kg
Gimimo vieta: Filadelfija, JAV

Po iškovoto istorinio NBA trofėjaus Lowry čempioniškame parade kartu su fanais skandavo Leonardui „dar penkerius metus“, tačiau nei ši žinutė, nei miesto demonstruota meilė šiam krepšininkui nepadėjo.

Leonardas persikėlė į Los Andželo „Clippers“, kuo Lowry neliko nustebintas. „Raptors“ įžaidėjas taip pat atskleidė, jog neskaitant skandavimo parade, jis daugiau nesiėmė jokios iniciatyvos siekiant išsaugoti finalo MVP nugalėtoją.

„Aš niekada nesiėmiau verbuoti krepšininkų į komandą. Taip nenutiko ir dabar, taip niekada ir nenutiks. Leidžiu tiems vyrukams patiems spręsti dėl savo ateities. Norisi, kad jie priimtų sprendimus remdamiesi savo laime ir tuo, ką jiems pavyko pasiekti.

Leonardas informavo mane apie savo sprendimą, o aš pasakiau, kad džiaugiuosi už jį. Visada džiaugiuosi už saviškius, ypatingai už tuos, kurie padėjo nuveikti kažką fantastiško. Jis – neįtikėtinas mano bičiulis bei tiesiog geras vyrukas. Kawhi apsisprendė grįžti ir tikrai nuoširdžiai esu laimingas už jį. 

Jam tai – galimybė būti šeimos ir draugų apsuptyje. Reikia gerbti tai“, – kalbėjo Lowry.

Ilgametis „Raptors“ krepšininkas nesutinka su viešojoje erdvėje vyraujančiu naratyvu, jog Leonardas išvyko neįvertinęs, ką jam suteikė Torontas ir kokios laukia perspektyvos jame. Lowry tam turi kategorišką nuomonę.

„Jis mums atidavė viską, ką galėjo, – tęsė Lowry. – Kawhi padėjo mums laimėti NBA čempionų titulą. Juk reikia jį gerbti už tai, ar ne?“

Leonardui patraukus į „Clippers“, iš Toronto išvyko ir kartu su juo iš San Antonijaus „Spurs“ per mainus atvykęs Danny Greenas. Ryškų indėlį įdėjęs snaiperis taip pat karjerą perkėlė į Los Andželą, tačiau į kitą komandą – „Lakers“.

Nepaisant to, kad „Raptors“ neteko ypatingai ryškių figūrų sudėtyje, Lowry tiki, kad Toronto klubas gali pakartoti pastarųjų metų sėkmę ir apginti pirmąjį komandos trofėjų istorijoje.

„Yra, kaip yra, – apie staigias permainas „Raptors“ komandoje atsiliepė Lowry. – Galų gale, mes vis tiek bandysime ginti titulą. Mes esame dabartiniai čempionai ir sieksime išsaugoti trofėjų. Pasitikiu savimi ir tuo, ką galime nuveikti kaip komanda.“

Pats Lowry pasitinka paskutinį, trečiąjį, sezoną pagal dabartinę 100 mln. JAV dolerių sutartį su „Raptors“. Įsitvirtinęs Toronte ir išaugęs kaip etatinis „Visų žvaigždžių“ rungtynių žaidėjas, gynėjas apie persikėlimą į kitą komandą kol kas nė negalvoja. 

Jis mielai liktų Toronte, į kurį atvyko 2012-ais.

„Noriu toliau čia žaisti ir visai norėčiau pratęsti bendradarbiavimą. Matysime, kaip viskas susiklostys, – sakė Lowry. – Norėčiau likti ilgesniam laikui, tačiau apie tai kalbėsime, kai ateis tam tinkamas metas.“

Į JAV rinktinės stovyklą atvykęs Lowry artėjančią savaitę užims tik stebėtojo vaidmenį. Krepšininkui liepos viduryje buvo atlikta nykščio operacija, po kurios jo kairysis delnas vis dar tebėra sutvirtintas įtvaru. 

Kitą savaitę jo laukia apsilankymas pas medikus, iš kurių tikimasi sulaukti leidimo treniruotis visa jėga ir ruoštis pasaulio čempionatui Kinijoje.
DIENOS LYDERIAI
J. Harden R. Gobert M. Brogdon D. Gafford J. Butler L. James
54 15 12 6 4 8
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Jason Kidd
„Jo pavardę per sunku ištarti.“
"Bucks" trenerio atsakymas į klausimą, kodėl jo auklėtinis ir vienas universaliausių lygos krepšininkų Giannis Antetokounmpo sulaukia labai mažai dėmesio.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.

 
Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.