Šaltinis: Basketnews.lt

Lygių neturėjusio Hardeno neužteko – jam atsisėdus ant suolo triumfavo „Raptors“

2019-10-08 15:52
Nuotr.: AP – Scanpix

Lygių neturėjęs Jamesas Hardenas siautėjo aikštėje ir išsiskyrė puikiu taiklumu, bet jam atsisėdus ant suolo Hjustono „Rockets“ ikisezoninėse NBA rungtynėse Japonijoje 129:134 (44:40, 41:33, 21:26, 23:35) nusileido čempionei Toronto „Raptors“ ekipai.

Gimimo vieta: Los Andželas, JAV

Hardenas per 27 minutes pelnė 34 taškus (7/7 dvit., 4/7 trit., 8/13 baudos), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Kuomet Hardenas paliko aikštę trečiojo kėlinio pabaigoje, „Rockets“ dar pirmavo 15 taškų pranašumu – 104:89.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Rockets“ buvo priekyje 8 taškais (109:101), tačiau „Raptors“ spurtavo 23:11 ir išsiveržė į priekį keturiais taškais.

Per likusį laiką „Raptors“ lyderystės neapleido ir šventė pergalę.

NBA čempionus į pergalę vedė labiausiai patobulėjęs praėjusio sezono krepšininkas Pascalis Siakamas, per 27 minutes pelnęs 24 taškus (8/8 baudos), atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs keturis rezultatyvius perdavimus ir blokavęs 1 metimą.

„Raptors“ komandoje nežaidė Kyle’as Lowry ir Marcas Gasolis, o Hjustono ekipoje – Tysonas Chandleris, Nene, Geraldas Greenas ir Anthony Bennettas.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (7/7 dvit., 4/7 trit.), Russellas Westbrookas 13 (1/6 trit., 6 rez. perd.), Ericas Gordonas (4/5 trit.) ir Clintas Capela po 12.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 24 (11 atk. kam.), Serge’as Ibaka 18 (8/10 dvit.), Fredas VanVleetas 16, Normanas Powellas 14, Chrisas Boucheris 12.

Nate Robinson
„Jei aš galiu būti tas žmogus, kuris atstovavo visoms komandoms lygoje, aš noriu juo būti.“
Per 8-erių metų karjerą spejęs pabuvoti šešerių komandų nariu, ižaidėjas juokauja, kad norėtų būti žmogus, atstovavęs visoms komandoms.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
DOMANTAS SABONIS
DONATAS MOTIEJŪNAS

Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.