Šaltinis: Basketnews.lt

McGee tapo vagišių auka: tarp pavogtų daiktų – NBA čempiono žiedas

2019-09-04 09:38
Nuotr.: AP – Scanpix

Los Andželo „Lakers“ puolėjas JaVale‘as McGee tapo vagišių auka.

JaVale McGee

JaVale  McGee
Pozicija: C, PF
Amžius: 31
Ūgis: 213 cm
Svoris: 108 kg
Gimimo vieta: JAV

Pranešama, jog nenustatyti asmenys įsibrovė į krepšininko namus Los Andžele ir išsinešė du seifus. Teigiama, kad juose buvo juvelyrinių dirbinių, kurių bendra vertė siekia 200 tūkst. JAV dolerių.

Seifuose buvo ir vienas iš McGee iškovotų NBA čempiono žiedų. Tiesa, kuris aišku nėra. Puolėjas su „Golden State Warriors“ triumfavo 2017 ir 2018 metais. Krepšininkas taip pat pasigedo ir šventinių akinių, kurie buvo naudojami laistant pergalingą šampaną.

McGee ne vienintelė įžymybė nukentėjusi nuo vagių. Visai neseniai buvo apiplėšti beisbolininko Yasielio Puigo bei NFL atleto Roberto Woodso namai.
DIENOS LYDERIAI
K. Thompson D. Green D. Green D. Green D. Green D. Green
30 19 13 2 3 8
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
LeBron James
„Aš nepažadu čempionų žiedų. Aš žinau, kaip sunku juos laimėti. Kol kas mes esame tam dar nepasiruošę. Be šansų. Žinoma, noriu laimėti jau kitąmet, tačiau aš realistas. Tai bus ilgas procesas, kur kas ilgesnis nei 2010 metais prasidėjęs Majamyje.“
„Heat“ palikęs ir po ketverių metų pertraukos į „Cavaliers“ gretas sugrįžęs L.Jamesas supranta, kad kovoti dėl NBA čempiono žiedo jam kitą sezoną veikiausiai nepavyks.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.

 
Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.