Šaltinis: Basketnews.lt

Nemalonumai kylančiai Latvijos žvaigždei: buvo sulaikytas už merginos smaugimą

2019-09-04 07:01
Nuotr.: USA Today – Scanpix

Bruklino „Nets“ puolėjas Rodions Kurucs turi problemų su teisėsauga.

Rodions Kurucs

Rodions  Kurucs
Pozicija: SF, PF
Amžius: 21
Ūgis: 206 cm
Svoris: 93 kg
Gimimo vieta: Latvija

„New York Daily News“ praneša, jog 21-erių latvis buvo sulaikytas už įtariamą savo merginos smaugimą.

Kaip teigia „New York Daily News“ šaltiniai, Kurucs sušuko, jog nusižudys save, tačiau tuomet griebė savo 32-ejų merginai už gerklės, pradėjo ją smaugti, o po to privertė ją judėti miegamojo link.

Kurucs pastūmė merginą ant lovos, porą kartų jai sutrenkė per veidą, įkando į lūpą ir galų gale pakėlęs ją numetė ant lovos pakankamai stipriai, jog sužeistų savo merginos šonkaulius.

Pranešama, jog incidentas įvyko birželio 27-ąją, bet mergina į teisėsaugą kreipėsi rugpjūčio 27-ąją. Iš karto po to Kurucs pats įsidavė pareigūnams, bet galų gale buvo paleistas be užstato.

Kaip tikina krepšininko advokatas, mergina į teisėsaugą kreipėsi po skaudaus išsiskyrimo. Jis taip pat pridėjo, kad tokie kaltinimai yra laužti iš piršto, mat minėtojo Ruducs elgesio nepagrindžia nei nuotraukos, nei objektyvios medicininės išvados.

Tuo metu „Nets“ klubas pradėjo vidinį tyrimą bei komentuoti įvykį atsisakė.
DIENOS LYDERIAI
K. Thompson D. Green D. Green D. Green D. Green D. Green
30 19 13 2 3 8
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Marcin Gortat
„Galėtų leisti pasimušti 15-20 sekundžių, persimesti keliais smūgiais, o tuomet teisėjai išskirtų žaidėjus. Krepšininkai būtų suspenduoti, bet jie bent jau išsiaiškintų santykius. Sirgaliai būtų labai sužavėti.“
Vašingtono „Wizards“ ekipos marškinėlius vilkintis aukštaūgis iš Lenkijos žino, kaip NBA galėtų dar labiau išpopuliarinti krepšinio rungtynes.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.

 
Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.