Šaltinis: Basketnews.lt

Nesulaikomi LeBronas ir Howardas „Lakers“ padovanojo 9-ąją pergalę paeiliui

2020-01-14 08:15
Nuotr.: AP – Scanpix

LeBronas Jamesas ir Dwightas Howardas buvo nesustabdomi, o jų traukiama Los Andželo „Lakers“ (33-7) NBA čempionate namie 128:99 (21:27, 26:21, 37:22, 44:29) sutriuškino Klivlando „Cavaliers“ (12-28).

8/10

Nugalėtojams LeBronas per 33 minutes pelnė 31 tašką (11/13 dvit., 1/3 trit., 6/7 baudos) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau devintoji „Lakers“ pergalė iš eilės. Antrąją mačo pusę Los Andželo krepšininkai laimėjo net 81:51, o per ją LeBronas pelnė 23 iš 31 savo taško.

Taip pat puikiu taiklumu išsiskyręs Howardas per 25 minutes įmetė 21 tašką (8/10 dvit., 1/1 trit., 2/3 baudos), sugriebė 15 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. 21 taškas ir 15 sugriebtų kamuolių yra vidurio puolėjo sezono rekordai.

Kartu LeBronas ir Howardas iš žaidimo pataikė 21 metimą iš 27, o iš dvitaškio zonos – 19 iš 23.

Howardo tritaškis:

Anthony Davisas dėl nugaros sumušimo praleido trečiąjį mačą iš eilės. Susitikime dėl rankos traumos nepasirodė ir Rajonas Rondo.

Nuo 2018 metų „Lakers“ priklausantis LeBronas abu kartus per šį laikotarpį įveikė savo buvusią komandą „Cavaliers“.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (11/13 dvit., 8 rez. perd.), Dwightas Howardas 21 (9/11 metimai, 15 atk. kam.), Avery Bradley 12, Kyle’as Kuzma 11, Danielis Greenas ir Alexas Caruso (6 rez. perd.) po 10.

„Cavaliers“: Kevinas Love’as 21 (11 atk. kam.), Tristanas Thompsonas 17 (10 atk. kam.), Collinas Sextonas ir Dariusas Garlandas po 16, Cedi Osmanas 15 (4/6 trit.).

„Net sapnuodavau, kaip ginuosi prieš LeBroną Jamesą.“
Naudingiausias NBA finalo serijos žaidėjas pirmiausia galvojo apie tai, kaip uždengti varžovų lyderį
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
DOMANTAS SABONIS
DONATAS MOTIEJŪNAS

Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.