Šaltinis: Basketnews.lt

„Nets“ rado atsarginį vidurio puolėją

2017-09-12 07:30
Nuotr.: USA Today - Scanpix

Laisvuoju agentu buvęs vidurio puolėjas Tyleris Zelleris sudarė dvejų metų kontraktą su NBA komanda Bruklino „Nets“. Po pirmojo sezono klubas turės galimybę sutartį nutraukti.

27-erių metų 213 cm ūgio priekinės linijos žaidėjas buvo vienas geidžiamiausių likusių laisvųjų agentų. Jis „Nets“ komandoje vidurio puolėjo pozicijoje turėtų dalintis laiką su Timofejumi Mozgovu.

Prieš tai Zelleris trejus metus rungtyniavo Bostono „Celtics“ klube, o karjerą NBA pradėjo Klivlando „Cavaliers“ ekipoje, kurioje žaidė du sezonus.

Per savo penkerius metus trunkančia karjerą NBA centras vidutiniškai renka po 7 taškus ir 4,4 atkovoto kamuolio. Praėjusį sezoną „Celtics“ komandoje jis įmesdavo po 3,4 taško ir sugriebdavo po 2,3 kamuolio.

Zelleris 2012 metų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas 17-uoju šaukimu.
DIENOS LYDERIAI
S. Curry K. Durant K. Durant S. Curry S. Curry L. James
37 12 10 3 3 6
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Marcin Gortat
„Galėtų leisti pasimušti 15-20 sekundžių, persimesti keliais smūgiais, o tuomet teisėjai išskirtų žaidėjus. Krepšininkai būtų suspenduoti, bet jie bent jau išsiaiškintų santykius. Sirgaliai būtų labai sužavėti.“
Vašingtono „Wizards“ ekipos marškinėlius vilkintis aukštaūgis iš Lenkijos žino, kaip NBA galėtų dar labiau išpopuliarinti krepšinio rungtynes.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.