Šaltinis: Basketnews.lt

Paaiškėjo trijų NBA lietuvių tarpusavio kovų datos

2019-08-13 11:54
Nuotr.: USA Today - Scanpix

Jono Valančiūno ir Domanto Sabonio pirmoji dvikova artėjantį NBA sezoną įvyks lapkričio 25-ąją Indianoje, o atsakomoji kova bus surengta jau po savaitės – gruodžio 2-ąją Memfyje.

Ignas Brazdeikis

Ignas  Brazdeikis
Pozicija: SF
Amžius: 20
Ūgis: 201 cm
Svoris: 98 kg
Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Tai bus vienintelės Lietuvos rinktinės bokštų tarpusavio rungtynės reguliariajame sezone. Jeigu liks tose pačiose komandose, mūsiškiai dar sykį vienas prieš kitą kovotų tik NBA finale.

Valančiūno ir Igno Brazdeikio iš Niujorko „Knicks“ akistatos įvyks sausio 29-ąją „Madison Square Garden“ arenoje ir balandžio 1-ąją Memfio „FedEx Forum“ arenoje.

Domantas Sabonis ir Ignas Brazdeikis tarpusavyje susikaus tris sykius. Niujorke komandos žais gruodžio 7-ąją ir vasario 21-ąją, o Indianapolio „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje krepšininkai susitiks vasario 1-ąją.

„Pacers“ sezoną pradės spalio 23-ąją dvikova su Detroito „Pistons“. „Grizzlies“ tą pačią dieną rungtyniaus su Majamio „Heat“, o „Knicks“ – su San Antonijaus „Spurs“.
DIENOS LYDERIAI
K. Thompson D. Green D. Green D. Green D. Green D. Green
30 19 13 2 3 8
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Domantas Sabonis
„Žinau, kad Lietuva eitų iš proto dėl to, jei vienoje NBA komandoje žaistų du lietuviai“
Domantas Sabonis įvertino pasekmes, jeigu žaistų vienoje komandoje su Jonu Valančiūnu.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.

 
Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.