Šaltinis: Basketnews.lt

Po viešnagės „Raptors“ į „Valencia“ persikėlęs Loydas: „Visą laiką NBA buvau lyg kempinė“

2019-08-20 08:29
Nuotr.: Reuters – Scanpix

Jordanas Loydas jau atvyko į Valensiją ir nekantrauja pradėti naujojo Eurolygos sezono bei tikisi, jog viskas, ką gero girdėjo apie galingą Ispanijos krepšinio organizaciją, pasitvirtins.

Jordan Loyd

Jordan  Loyd
Pozicija: PG, SG
Amžius: 26
Ūgis: 193 cm
Svoris: 95 kg
Gimimo vieta: JAV

„Aš labai džiaugiuosi būdamas šioje komandoje. Girdėjau tiek daug gerų dalykų apie miestą, fanus, klubą, ilgą ir tituluotą istoriją. Esu labai pagerbtas už galimybę čia žaisti, todėl jūs gausite Jordano Loydo kiekvieną dieną vis daugiau ir daugiau“, – kalbėjo krepšininkas.

Praėjusį sezoną krepšininkas šiek tiek laiko praleido su Toronto „Raptors“ klubu, daug išmoko ir visą tai bandys atsinešti į „Valencia“ komandą.

„Puiki patirtis. Buvau aplink daug NBA „Šlovės muziejaus“ žaidėjų, puikių trenerių. Visą laiką NBA buvau lyg kempinė ir stengiausi į galvą įsidėti kuo daugiau informacijos. Manau, kad ten įgavau gerų įpročių, o kai kuriuos dalykus pabandysiu įdiegti ir čia“, – itin optimistiškai kalbėjo Loydas.

Praėjusį sezoną 26-erių 193 cm ūgio Loydas „Raptors“ gretose sužaidė 11 susitikimų, per kuriuos rungtyniavo po 4 minutes, pelnė po 2,6 taškus ir atkovojo po po 0,7 kamuolio.
DIENOS LYDERIAI
K. Thompson D. Green D. Green D. Green D. Green D. Green
30 19 13 2 3 8
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Nate Robinson
„Jei aš galiu būti tas žmogus, kuris atstovavo visoms komandoms lygoje, aš noriu juo būti.“
Per 8-erių metų karjerą spejęs pabuvoti šešerių komandų nariu, ižaidėjas juokauja, kad norėtų būti žmogus, atstovavęs visoms komandoms.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.

 
Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.