Šaltinis: Basketnews.lt

Pokyčiai Wade‘o šeimoje: 12-metis sūnus nuo šiol bus vadinamas dukterimi

2020-02-13 14:35
Nuotr.: Reuters-Scanpix

NBA legendos Dwyane‘o Wade‘o šeimoje – pokyčiai. Buvęs krepšininkas prieš 12 metų susilaukė sūnaus, tačiau atžalos prašymu nuo šiol savo vaiką vadins dukterimi.

„Visų pirma, aš ir mano žmona Gabrielle Union esame besididžiuojantys tėvai, turintys vaiką LGBTQ+ bendruomėje bei esame besididžiuojantys šios bendruomenės sąjungininkai. Į savo, kaip tėvų pareigas, mes žiūrime itin rimtai“, – pokalbių laidoje sakė Wade‘as.

Wade‘as laidoje taip pat paaiškino, kad jo dukra Zaya gimė berniuku ir jai buvo suteiktas Ziono vardas, tačiau vieną dieną tėvų laukė rimtas pokalbis su savo dukterimi.

„Ji pasakė, kad nori su mumis pasikalbėti ir atskleisti visą tiesą“, – prisiminė buvęs krepšininkas.

„Noriu, kad į mane būtų kreipiamasi „Ji“. Būtų labai malonu, jei mane nuo šiol vadintume Zaya“, – atžalos ištartus žodžius prisiminė Wade‘as.

„Kuomet mūsų vaikai grįžta į namus su klausimu, problema mūsų, kaip tėvų darbas, yra išklausyti ir suteikti jiems geriausią įmanomą informaciją. Ir visa tai nesikeičia dėl seksualinių pažiūrų.

Pažiūrėjau į ją ir pasakiau, kad ji yra lyderė. Mūsų galimybė yra leisti išreikšti jai savo balsą. Šiuo metu daug kas priklauso ir nuo mūsų, nes jai – 12 metų, tačiau su laiku ji viską darys savarankiškai“, – užbaigė Wade‘as.
DIENOS LYDERIAI
K. Leonard G. Antetokounmpo T. Young G. Antetokounmpo A. Davis L. James
30 11 10 3 3 6
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Nate Robinson
„Jei aš galiu būti tas žmogus, kuris atstovavo visoms komandoms lygoje, aš noriu juo būti.“
Per 8-erių metų karjerą spejęs pabuvoti šešerių komandų nariu, ižaidėjas juokauja, kad norėtų būti žmogus, atstovavęs visoms komandoms.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.

 
Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.