Šaltinis: Basketnews.lt

Tobulėti siekiantis Durantas žvalgosi į DeRozaną

2017-09-11 22:48
Nuotr.: AP - Scanpix

NBA čempionu bei naudingiausiu finalo serijos krepšininku tapęs Kevinas Durantas nenori sustoti bei siekia dar labiau patobulėti.

28-erių metų puolėjas garsėjantis savo puolimo įgūdžiais dairosi į Toronto „Raptors“ lyderį DeMarą DeRozaną ir tikina, kad turi ko iš jo pasimokyti.

„Jaučiu, kad esu gerai įvaldęs taškų rinkimą iš visų distancijų bei kaip įvairiapusiškai atlikti metimą, – sakė Durantas. – Visgi paskutiniu metu labiausiai studijuoju DeRozaną, vien dėl jo neįtikėtino darbo kojomis. Manau, kad ties tuo galiu tapti geresniu. Varžovą įveikti galėčiau ne vien remiantis savo ūgiu ar atletiškumu.“

DeRozanas praėjusį sezoną vidutiniškai pelnydavo po 27,3 taško, o tai yra karjeros atleto karjeros rodiklis. 

„DeRozanas geriausiai dirba kojomis visoje lygoje, – aiškino NBA finalų MVP. – Jis yra atletiškesnis už mane, dėl to jo kūnas gali judėti kiek kitaip. Visgi jo darbas kojomis yra neįtikėtinas. Tai geriausia, ką esu matęs per ilgą laiko tarpą. Stengiuosi stebėti kaip jis žaidžia ir mokytis iš to.“

Praėjusį sezoną „Raptors“ lyderis pateko į trečią geriausių NBA žaidėjų komandą, Durantas – antrą.

„Warriors“ žvaigždė pernai vidutiniškai rinko po 25,1 taško, iš žaidimo pataikydavo 53,7 proc. metimų, iš trijų taškų zonos – 37,5 proc.
DIENOS LYDERIAI
S. Curry K. Durant K. Durant S. Curry S. Curry L. James
37 12 10 3 3 6
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Steve Nash
„Tokia yra realybė: neketinu pasitraukti, nes noriu savo pinigų. Sakau tai atvirai.“
40 metųgynėjas neketina kabinti sportinių batelių ant vinies, nes turi dar metus galiojančią sutartį su Los Andželo „Lakers“ klubu. Pasitraukimas reikštų, jog kanadietis prarastų 9,7 milijono JAV dolerių.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.