• Pelicans
  Hawks
 • Rockets
  76ers
 • Nuggets
  Warriors
 • Spurs
  Kings
 • Hornets
  Magic
  Laukiama rungtynių
 • Pelicans
  Wizards
  Laukiama rungtynių
 • Heat
  Celtics
  Laukiama rungtynių
 • Pistons
  Nets
  Laukiama rungtynių
 • Knicks
  Grizzlies
  Laukiama rungtynių
 • Mavericks
  Timberwolves
  Laukiama rungtynių
 • Suns
  Thunder
  Laukiama rungtynių
 • Raptors
  Bucks
  Laukiama rungtynių
 • Cavaliers
  Jazz
  Laukiama rungtynių
 • Pacers
  Lakers
  Laukiama rungtynių

  Šaltinis: Basketnews.lt

„Visų žvaigždžių“ rungtynių MVP titulas vadinsis Kobe Bryanto vardu

2020-02-16 08:14
Nuotr.: Reuters-Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vadovas Adamas Silveris paskelbė, kad „Visų žvaigždžių“ rungtynių geriausio žaidėjo titulas nuo šiol vadinsis Kobe Bryanto vardu.

„Mes galvojome, koks geriausias būdas pagerbti Kobę, ir nusprendėme, kad toks būdas yra tam tinkamas“, – per „Visų žvaigždžių“ savaitgalio spaudos konferenciją pareiškė Silveris.

Pirmąjį titulą, pavadintą Bryanto vardu, krepšininkai pelnys jau artėjančią naktį vyksiančiose rungtynėse, kur jėgas surems Giannio Antetokounmpo ir LeBrono Jameso komandos.

Los Andželo „Lakers“ ekipos legenda „Visų žvaigždžių“ mače debiutavo 1998 m., būdamas 19-meti – jis yra jauniausias visų laikų šių rungtynių dalyvis.

Bryantui priklauso ir dar vienas įspūdingas rekordas: jis į tokias rungtynes buvo išrinktas net 18 sykių iš eilės.

Silveris taip pat pirmą kartą pakomentavo apie NBA sprendimą neatšaukti tos dienos rungtynių, kai įvyko tragiška sraigtasparnio avarija.

„Rungtynių atšaukimo klausimas tą vakarą buvo išties itin svarbus. Mes pažvelgėme į transliacijas iš kitų arenų ir supratome, kad žmonės ten yra susirinkę, tačiau jie dar nežinojo patvirtintos informacijos, jog ką tik iš gyvenimo pasitraukė Kobe Bryantas ir jo dukra Gianna, – apie daug diskusijų sukėlusį sprendimą kalbėjo Silveris. – Taigi mes negalėjome atšaukti rungtynių dėl to, kas dar buvo nepripažinta esant tiesa. Mes netiesiogiai bendravome su šeima ir, mano nuomone, tą akimirką jie nebuvo pasirengę pripažinti to, kas nepatvirtinta.“

Jau netrukus visų žmonių dėmesys nukrypo į turėjusias vykti rungtynes tarp Los Andželo „Lakers“ ir to paties miesto „Clippers“ klubų. Visgi lyga į tai, kaip „Lakers“ pagerbs Anapilin išėjusią komandos legendą, paliko spręsti pačiam klubui.

„Tai buvo sprendimas, sulaukęs itin daug diskusijų, tačiau tie, kurie dirba NBA, žino, kad rungtynių atšaukimas dėl įvairių priežasčių yra sudėtingas procesas. Tai – ne dėl finansinių sumetimų, tai – dėl sportinių priežasčių, – sprendimą argumentavo NBA vadovas. – Mes turime rungtynių tvarkaraštį. Kaip reikės sužaisti tas rungtynes, kai visas planas išeis iš rėmų? Kokių tai turės pasekmių? Galų gale, mes net nebuvome tikri, ar patys žaidėjai nori rungtynes atšaukti.“

„Visų žvaigždžių“ rungtynės, kuriose LeBrono komandoje išvysime ir Domantą Sabonį, bus žaidžiamos jau artėjančią naktį, 3 valandą Lietuvos laiku.
DIENOS LYDERIAI
T. Young B. Marjanovic E. Payton T. Gibson C. Martin T. Young
42 17 12 3 4 6
Taškai Atk. kam. Rez. Perd. Blokai Perimti kam. Klaidos

CITATA
Andrew Bynum
„Šiuo metu man per daug sudėtinga mėgautis žaidimu dėl mano ribotų fizinių galimybių.“
26-erių metų centras kremtasi dėl traumos pasėkmių apribotos žaidimo kokybės ir svarsto apie karjeros pabaigą.
MINDAUGAS KUZMINSKAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
JONAS VALANČIŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DOMANTAS SABONIS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.
DONATAS MOTIEJŪNAS
Taškai Atk. kam. Rez. perd.

 
Naudoti automobiliai Lietuvoje. Autobonus.lt - nemokas automobilių skelbimų portalas. Nemokami transporto priemonių skelbimai. Motociklai, traktoriai, padangos, ratlankiai ir kiti automobilių skelbimai? Noriu auto - perku auto. Visi skelbimai vienoje vietoje. Pirk parduok automobilį nemokamai. Verslo klientas: autoplius - naudotų automobilių skelbimai Lietuvoje.